Nové benzínové Subaru zo Švédska

Priamo z výroby, s EU zárukou a výhodnejšie ako u nás.

Prečo Subaru zo Švédska ?

Subaru zo Švédska má lepšiu výbavu ako u nás a ešte aj výhodnejšiu cenu. Vzhľadom k chladnému severeskému počasiu majú švédske Subaru Outback navyše napríklad vyhrievaný volant alebo aj vyhrievané predné a zadné sedadlá.
Záruka na dovezené autá je štandardne 3 roky / 100.000 km  s možnosťou predĺženia na 5 rokov a je platná vo všetkých krajinách EÚ.

Outback 2.5i

ACTIVE

cena od 31 799 €

Outback 2.5i

RIDGE

cena od 33 350 €

Outback 2.5i

Executive Summit

cena od 37 190 €

Jazdené Subaru zo Švédska

V ponuke máme aj prevádzacie a málo jazdené Subaru v špičkovom stave za rozumnú cenu

CNG Subaru

Nové CNG Subaru sa od roku 2015 nevyrábajú. Ak máte záujem pozrite si dostupné modely

Vaše osobné údaje bude Prevádzkovateľ - CNG SLOVENSKO s.r.o., so sídlom Severné nábrežie 2635/40 040 01 Košice - mestská časť Džungľa, IČO: 51138905 spracúvať v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. f) všeobecného nariadenia o ochrane údajov. Aby sme Vás mohli kontaktovať a poskytnúť Vám relevantné informácie, potrebujeme od Vás aspoň Vašu e-mailovú adresu. Našim oprávneným záujmom je zodpovedať akékoľvek Vaše dopyty a podnety. Potešíme sa akejkoľvek spätnej väzbe. Ako dotknutá osoba máte právo kedykoľvek namietať voči spracúvaniu Vašich osobných údajov. Informácie o spracúvaní Vašich osobných údajov nájdete na našom webovom sídle v sekcii "Ochrana osobných údajov".

Nenašla sa CAPTCHA

Polia označené * je povinné vyplniť pre odoslanie správy.

**v prípade, že zaškrtnete toto políčko, udeľujete tým súhlas prevádzkovateľovi so zasielaním marketingových správ. Vašu e-mailovú adresu bude prevádzkovateľ spracúvať v zmysle čl. 6 ods.1 písm. a) všeobecného nariadenia o ochrane údajov. Ako dotknutá osoba máte právo kedykoľvek svoj súhlas odvolať. Viac informácií nájdete v sekcii „Ochrana osobných údajov“. 

Copyright © 2018 CNG Slovensko s.r.o. Všetky práva vyhradené. Ochrana osobných údajov. Webdesign vytvoril VIZUAL ®