Spoločnosť DEFEND INSURANCE s.r.o., člen skupiny DEFEND INSURANCE GROUP, je popredný poskytovateľ doplnkových poistných produktov pre vozidlá, so zameraním na predĺžené záruky, poistenie GAP a S.M.A.R.T. poistenie.

 

V snahe zabezpečiť maximálnu istotu a spokojnosť v takej citlivej oblasti akou je kúpa ojazdeného vozidla poskytujeme všetkým našim klientom predĺženú ZÁRUKU DEFEND Car Protect ZADARMO na 12 mesiacov / 20 000km.
Záruka sa vždy uzatvára v najvyššom možnom rozsahu vzhľadom na vek vozidla a počet najazdených kilometrov. V prípade záujmu je možné záruku predĺžiť až na 3 roky / neobmedzený počet najazdených kilometrov.
Pre nezáväznú kalkuláciu na predĺženú záruku a viac informácií nás prosím kontaktujte.
(pozn.: záručné programy DEFEND Car Protect nie je možné poskytnúť na vozidlá autoškôl a taxi služieb).  
Program DIAMOND
DEFEND Car Protect DIAMOND je možné dojednať na nové vozidlá alebo vozidlá s platnou zárukou výrobcu, ktoré sú maximálne 24 / 36 masiacov staré a počet najazdených kilometrov neprekročil 50 000 / 80 000.
Program CRYSTAL 
DEFEND Car Protect CRYSTAL je možné dojednať na nové vozidlá alebo vozidlá s platnou zárukou výrobcu, ktoré sú maximálne 24 / 36 masiacov staré a počet najazdených kilometrov neprekročil        70 000 / 100 000.
Program ADVANTAGE CNG
DEFEND Car Protect ADVANGAGE CNG je možné dojednať na jazdené vozidlá, ktoré sú maximálne 6 rokov staré a počet najazdených kilometrov neprekročil 160 000.
Program COMFORT
DEFEND Car Protect COMFORT je možné dojednať na jazdené vozidlá, ktoré sú maximálne 10 rokov staré a počet najazdených kilometrov neprekročil 200 000.
Program PLUS
DEFEND Car Protect PLUS je možné dojednať na jazdené vozidlá, ktoré sú maximálne 15 rokov staré a počet najazdených kilometrov neprekročil     250 000.
DEFEND Insurance Group

Ďalšie informácie o záručných programoch nájdete na stránke DEFEND Insurance Group

Copyright © 2018 CNG Slovensko s.r.o. Všetky práva vyhradené. Ochrana osobných údajov. Webdesign vytvoril VIZUAL ®