Online predaj nových / jazdených Subaru zo Švédska

( benzínové )

Dovoz nových, málo jazdených benzínových modelov Subaru Outback s exkluzívnou výbavou.

Outback 2.5i

ACTIVE

cena od 31 799 €

Outback 2.5i

RIDGE

cena od 33 350 €

Outback 2.5i

Executive Summit

cena od 37 190 €

Nové autá priamo z výroby s originál Subaru zárukou na 3 roky/ 100 000 km s možnosťou predĺženia až na 6 rokov
( platnou vo všetkých členských štátoch EÚ ). Kúpené vo Švédsku. Farba podľa výberu / dostupnosti.
CNG Subaru Outback sa vyrábali iba do roku 2015, dostupné jazdené modely nájdete TU

MOTOR SUBARU BOXER

Len málo vozidiel jazdí s takou sebavedomou istotou ako model Outback– asi vás preto neprekvapí, aká jedinečná koncepcia stojí za týmito výnimočnými vlastnosťami. V motore SUBARU BOXER s horizontálne protibežnými piestami sa piesty pohybujú oproti sebe v uhle 180 stupňov, vďaka čomu má motor nižší a plochejší profil než iné typy motorov.
Preto má motor, a tým aj celé vozidlo nižšie položené ťažisko a rovnomernejšie rozloženú hmotnosť. Navyše sa protibežné pohyby piestov navzájom negujú, čím pomáhajú prirodzene znižovať vibrácie.

SYMETRICKÝ POHON 4x4

Kontrola je úzko spätá s istotou a stabilita zasa dáva vyniknúť živosti, ktorá je základným stavebným prvkom potešenia z jazdy s modelom Outback. Vozidlá Subaru sú obdarené inšpirujúcou sebaistotou, za čo vďačia neuveriteľne stabilnej konštrukcii symetrického pohonu všetkých kolies a unikátne vyváženému motoru SUBARU BOXER. Tento systém neustále dodáva výkon na všetky štyri kolesá, čím zvyšuje mieru kontroly na všetkých typoch ciest a v náročných podmienkach.
Vyznačuje sa vynikajúcim rozdelením brzdnej sily na nápravách a precíznym riadením, za čo vďačí pozdĺžnemu uloženiu hlavných komponentov a nízko položenému ťažisku, ktoré zabezpečuje aktívnu a citlivú jazdu. Unikátne výhody symetrického pohonu všetkých kolies prinášajú výnimočné jazdné vlastnosti a ponúkajú možnosť ľahšie sa vyhnúť nebezpečenstvu.

LINEARTRONIC + SYMETRICKÝ POHON 4x4 S AKTÍVNYM ROZDEĽOVANÍM KRÚTIACEHO MOMENTU

Úsporná prevodovka Lineartronic s kontinuálne variabilným prevodom využíva možnosti vášho motora SUBARU BOXER a symetrického pohonu všetkých kolies na maximum a udržuje motor v ideálnom výkonovom rozsahu, vďaka čomu Outback spotrebuje menej paliva. Ovládacie prvky radenia v spojení s motorom 2.5i prispievajú k tomu, aby bola jazda vždy ľahká, plynulá a vyznačovala sa rýchlymi reakciami.
Ovládacie prvky radenia disponujú krokovým variabilným ovládaním, ktoré sleduje zmeny rýchlosti vozidla a otáčok motora a umožní vodičovi vnímať bod zmeny prevodového pomeru pri zrýchľovaní. Výsledkom je pevné a pohodlné spojenie medzi vozidlom a jeho vodičom.

X-MODE

Režim X-MODE vám umožní jediným stlačením tlačidla získať spoľahlivú kontrolu nad vozidlom. Technológia režimu X-MODE prevezme riadenie nad motorom, prevodovkou, systémom symetrického pohonu všetkých kolies, brzdami a ďalšími komponentmi a bezpečne vás prevedie náročnými podmienkami a rôznymi terénmi.
Keď sa aktivuje režim X-MODE, funkcia riadenia zjazdu z kopca pomôže automaticky zachovať konštantnú rýchlosť modelu Outback pri ceste dolu kopcom.

SI-DRIVE

RADIACE PÁČKY

Vodiči, ktorí túžia po väčšom vzrušení, môžu pri jazde používať radiace páčky a vychutnávať si pôžitok zo športovej jazdy.

SI-DRIVE

V závislosti od vášho štýlu jazdy dokáže inteligentný pohon SUBARU Intelligent Drive (SI-DRIVE) prispôsobiť odozvu škrtiacej klapky a radenia tak, aby ste mali vždy a za každých podmienok k dispozícii okamžitý výkon a požadovanú pružnosť. 

Vaše osobné údaje bude Prevádzkovateľ - CNG SLOVENSKO s.r.o., so sídlom Severné nábrežie 2635/40 040 01 Košice - mestská časť Džungľa, IČO: 51138905 spracúvať v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. f) všeobecného nariadenia o ochrane údajov. Aby sme Vás mohli kontaktovať a poskytnúť Vám relevantné informácie, potrebujeme od Vás aspoň Vašu e-mailovú adresu. Našim oprávneným záujmom je zodpovedať akékoľvek Vaše dopyty a podnety. Potešíme sa akejkoľvek spätnej väzbe. Ako dotknutá osoba máte právo kedykoľvek namietať voči spracúvaniu Vašich osobných údajov. Informácie o spracúvaní Vašich osobných údajov nájdete na našom webovom sídle v sekcii "Ochrana osobných údajov".

Nenašla sa CAPTCHA

Polia označené * je povinné vyplniť pre odoslanie správy.

**v prípade, že zaškrtnete toto políčko, udeľujete tým súhlas prevádzkovateľovi so zasielaním marketingových správ. Vašu e-mailovú adresu bude prevádzkovateľ spracúvať v zmysle čl. 6 ods.1 písm. a) všeobecného nariadenia o ochrane údajov. Ako dotknutá osoba máte právo kedykoľvek svoj súhlas odvolať. Viac informácií nájdete v sekcii „Ochrana osobných údajov“. 

Copyright © 2018 CNG Slovensko s.r.o. Všetky práva vyhradené. Ochrana osobných údajov. Webdesign vytvoril VIZUAL ®